سوال بپرس؛ کد تخفیف بگیر!

فهرست مطالب

به دور از هر تشریفاتی، سلام! 🙂

من عباس شکیبا هستم، مدیر خاص باش مارکت 🙂

دلیل خنده هایم واضح است! لبخند من از رضایت است، از اینکه دوباره در حال نوشتن هستم، حتی ممکن است خود شما نیز چند سال قبل حداقل یکی از مطالبم را در وبلاگ شخصی ام خوانده باشید، وبلاگی که حالا دیگر نیست! هر چند که ارزشمندتر از آن وبلاگ را تجربیاتی که در زمان نوشتن بدست آوردم میدانم.

از زمانی که شروع کردم به ایجاد و رشد خاص باش مارکت زمان زیادی برای نوشتن نداشتم و همواره در حال حل مسائل و چالش های پیش رو در جهت رشد خاص باش مارکت بوده ام، تا این لحظه و اینجا. زمانی که باز هم برای حل یکی دیگر چالش ها و رشد هر چه بیشتر خاص باش مارکت به سمت ایده ی نوشتن دوباره هدایت شدم.

این بار قرار است هدفمندتر و مرتبط با حوزه کاری خاص باش مارکت که مد و پوشاک است بنویسم، هر چند که ممکن است هر از گاهی، مطالبی در مورد خودم، خاص باش مارکت و چالش ها و راه حل ها نیز بنویسم، اما برای شروع سعی دارم در قسمت وبلاگ خاص باش مارکت مطالبی در زمینه ی مد، پوشاک، خرید آنلاین و فروشگاه های آنلاین و … بنویسم.

برای شروع قصد دارم بیشتر در مورد سوالات و دغدغه های شما در مورد خرید آنلاین و خاص باش مارکت بنویسم، به همین دلیل از شما دعوت می کنم تا سوالات خود را در مورد قسمت های مختلف سایت، نحوه ی خرید، محصولات داخل سایت، فروشندگان و هر مورد مرتبط دیگر از طریق قسمت نظرات همین مطلب ارسال کنید تا به زودی پاسخ این سوالات در قالب مقالاتی منتشر شود. همچنین برای تشکر و قدردانی از مشارکت شما، کد تخفیفی از 5 الی 50 هزار تومان بسته به کیفیت پرسش ارسالی در نظر گرفته خواهد شد.

کد تخفیف به ایمیلی که در زمان ثبت نظر درج شده است، ارسال خواهد شد. با تشکر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart