0
0

اکانت ها و شماره کارت های مورد تایید خاص باش مارکت

با توجه به سوء استفاده های صورت گرفته به نام فروشگاه خاص باش مارکت بدین وسیله اعلام می داریم که فقط شماره حساب ها و اکانت های درج شده در این صفحه مورد تایید خاص باش مارکت می باشد.

در صورت ثبت سفارش و حتی پرداخت به هر روشی جز موارد مندرج در این صفحه، خاص باش مارکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و طبعات بعدی، متوجه خریدار خواهد بود.

همواره آخرین تغییرات اکانت های مورد تایید فروشگاه، در این صفحه درج خواهد شد، لازم است شما خریدار محترم، در زمان ثبت سفارش و پرداخت وجه، دقت کامل داشته باشید.

 

روش های پرداخت

فقط سفارشات و پرداخت هایی مورد تایید خاص باش مارکت می باشد که به یکی از روش های زیر پرداخت شده باشد در غیر اینصورت فروشگاه به هیچ عنوان واریز به حساب های دیگر را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال واریز به حساب های دیگر ندارد و طبعات بعدی، متوجه خریدار خواهد بود.

 1. پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت به آدرس khasbashmarket.ir
 2. پرداخت به حساب فروشگاه به شماره کارت
  1. 6104-3379-6058-1732
  2. به نام عباس شکیبا، نزد بانک ملت

اکانت های پشتیبانی

با توجه به قوانین سایت، فروشندگان اجازه ارسال پیام به مشتری جهت پشتیبانی را دارند، لذا ممکن است از طریق شماره ها و یا روش های دیگر از طرف فروشندگان سایت با شما ارتباط برقرار شود، در اینگونه موارد هرگونه درخواست پرداخت وجه به جز حساب های فروشگاه مورد تایید فروشگاه نبوده و طبعات بعدی به عهده ی خریدار می باشد.

اکانت های پشتیبانی مورد تایید سایت بدین شرح بوده و گفتگو/مکاتبه با این اکانت ها، به معنی ارتباط با تیم پشتیبانی فروشگاه می باشد.

 1. چت پشتیبانی داخل سایت به آدرس khasbashmarket.ir
 2. صفحه چت مستقیم پشتیبانی به آدرس https://www.goftino.com/c/XySUHr
 3. تلگرام به شماره 09307653180
 4. واتساپ به شماره 09307653180
 5. چت، دایرکت و یا کامنت در حساب شبکه های مجازی مورد تایید فروشگاه

 

شبکه های مجازی

اکانت های مورد تایید خاص باش مارکت در شبکه های مجازی

 1. اینستاگرام: @khasBashMarket
 2. تلگرام: @khasBashMarket
 3. ویسگون: khas_bash_shop
 4. آپارات: khas_bash

 

فقط موارد فوق مورد تایید فروشگاه خاص باش مارکت می باشد. هر گونه مکاتبه، گفتگو، واریز وجه و … به جز موارد فوق، مورد تایید فروشگاه نبوده و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نداشته و تمامی طبعات آن به عهده ی خریدار می باشد.

لطفا در زمان خرید، خصوصا پرداخت وجه، دقت کامل را داشته باشید.

Shopping Cart