ضمانت مرجوعی و بازگشت کالا در خاص باش مارکت

همانطور که در صفحه ی قوانین و مقررات خریدار نیز اشاره شده است، خاص باش مارکت فروشنده ی مستقیم هیچ کدام از محصولات نمی باشد و از آنجا که اغلب فروشندگان خاص باش مارکت ضمانت مرجوعی ارائه نمی دهند، خاص باش مارکت جهت کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود، اقدام به ارائه ی خدمت جدیدی نموده است.

خاص باش مارکت برای تمامی سفارشات، ضمانت بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا را در نظر گرفته است

علاوه بر آن ضمانت مرجوعی و بازگشت کالا را نیز در نظر گرفته است.

در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده در صورت امکان، کالا تعویض می شود در غیر اینصورت وجه سفارش به صورت کامل بازگشت داده می شود

شرایط و مقررات

در صورتی که کالای دریافتی دارای مشکل می باشد، حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل، از طریق فرم ارتباط با ما، درخواست خود را ثبت نمایید.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که بسته بندی آن باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن، جعبه اصلی یا بسته بندی خود بازگردانده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب­سایت مغایرت داشته باشد، کالا نباید استفاده شده باشد و یا مغایرتی به دلیل استفاده از کالا بوجود آمده باشد

پس از تایید کارشناسان، کالا را به آدرسی که کارشناس مربوطه ارائه کرده است، ارسال نموده و شماره شبای خود را ثبت کنید.

پس از دریافت کالا، مبلغ سفارش حداکثر تا 48 ساعت به حساب شما عودت داده خواهد شد.

لباس زیر و لباس نوزاد به هیچ عنوان امکان مرجوعی ندارند ، مگر در صورتی که کالای ارسال شده دارای مغایرت با مورد ثبت شده در سفارش باشد .

نحوه ارسال کالای مرجوعی:

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید. از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری نمایید. در صورت ارسال کالا بدون هماهنگی خاص باش مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال پیگیری خرید شما نخواهد داشت و ممکن است در صورت عدم تایید وجهی به شما استرداد نگردد.

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و همه اقلام همراه ( در صورت وجود ) به همراه کالای اصلی ارسال شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را در قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید) فاکتور همراه کالا ارسال شود. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور الصاق کنید.

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و خاص باش مارکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارایه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های خاص باش مارکت، پس از تایید به حساب مشتری واریز می‌شود. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور الصاق و همراه بسته ارسال کنید.

اطلاع به پشتیبانی خاص باش مارکت

با شماره تلفن 09307653180 خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

این صفحه ممکن است در آینده مشمول اضافه شدن بندهایی در مفاد آن باشد . فلذا انجام خرید به منزله پذیرش کلیه مفاد مربوطه می باشد.

Shopping Cart