قوانین ثبت نام فروشنده

فعالیت فروشنده در سایت به منزله ی قبول تمامی موارد ذکر شده در ذیل طبق آخرین تغییرات می باشد.

پشتیبانی مشتریان

در تمامی مراحل پیش از خرید و پس از خرید، پشتیبانی مشتریان به عهده ی فروشنده می باشد.

جهت تسریع در امر فروش و ارتباط با مشتری، اطلاعات مشتری در اختیار فروشنده قرار دارد. فروشنده مجاز است جهت اعلام وضعیت موجودی، تغییر قیمت، پیشنهاد جایگزین محصول و … با مشتری در ارتباط بوده و در نهایت مشتری را به خرید از سایت و پرداخت وجه به روش های مورد تایید فروشگاه هدایت نماید.

در صورتی که فروشنده از این اطلاعات جهت فروش محصولات و ارجاع مشتری به خارج از سایت، استفاده نماید، حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

ارسال کالا

ارسال کالا، به عهده ی فروشنده بوده و از محل فروشنده مستقیما برای خریدار ارسال می گردد.

روش ارسال:

فروشنده می بایست محصول را مطابق با روش ارسالی ( پست پیشتاز یا سفارشی یا … ) ذکر شده در هنگام ساخت محصول و یا روش توافق شده با مشتری برای ایشان ارسال نماید در غیر اینصورت

 1. فروشنده به مقدار مابه التفاوت هزینه ارسال جریمه خواهد شد.
 2. مبلغ جریمه به عنوان کوپن تخفیف به مشتری عودت داده خواهد شد.
زمان پردازش:

فروشنده می بایست محصول را در زمان پردازش ( که در هنگام ساخت محصول قید شده است ) آماده و ارسال نموده و در اسرع وقت، کد رهگیری را به فروشگاه خاص باش مارکت ارائه دهد.

بروزرسانی محصولات

سیستم سفارشات به نحوی طراحی شده است که تمامی سفارشات پیش از پرداخت نهایی به تایید فروشنده برسند با این وجود توصیه می شود برای افزایش درآمد، فروشنده به صورت دوره ای قیمت و موجود یا ناموجود محصولات خود را بررسی نماید.

پاسخگویی سریع

با توجه به اینکه لازم است سفارشات پیش از پرداخت مشتری، به تایید فروشنده برسد، مقتضی است که فروشنده در حداقل زمان ممکن پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی سفارشات جدید، به پنل خود مراجعه کرده و پس از بررسی موجودی، قیمت و … نتیجه را در اسرع وقت به پشتیبانی خاص باش مارکت اعلام نماید.

با توجه به سیستم امتیازدهی و نظردهی تعبیه شده در سایت فروشنده می تواند با مشتری مداری خود، امتیازات بالاتری از مشتریان کسب نماید. امتیازات مذکور در تمامی قسمت های سایت به نمایش درآمده و در نهایت به افزایش درآمد فروشنده کمک شایانی خواهد کرد. فروشنده مجاز است پس از تکمیل سفارش، از خریدار درخواست ثبت امتیاز در سایت نماید.

ارجاع به خرید مستقیم خارج از فروشگاه خاص باش مارکت

درج آدرس سایت، شبکه های اجتماعی، خرید پیامکی و هر روش دیگری که منجر به ثبت سفارش خارج از سایت به نحوی که امکان رهگیری سفارش برای خاص باش مارکت مقدو نباشد، در هر یک از قسمت های سایت ممنوع می باشد.

در صورتی که فروشنده به هر ترتیبی مشتری را به خرید یا پرداخت وجه، خارج از خاص باش مارکت ترغیب و راهنمایی کند، در صورت محرز شدن، حساب کاربری فروشنده بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

قطع همکاری

 1. حق قطع فروش تمام یا بخشی از محصولات، برای خاص باش مارکت بدون اطلاع قبلی محفوظ می باشد.

شرایط مرجوع و تعویض

شرایط مرجوع و تعویض مطابق با قوانین و شرایط فروشگاه فروشنده ( از طریق پنل فروشندگان قابل تنظیم است ) در نظر گرفته خواهد شد.

  1. فروشنده می بایست همواره شرایط فروشگاه خود را بروز نگه دارد. ( هم چنین امکان تعریف شرایط و مقررات به صورت جداگانه برای هر محصول نیز فراهم می باشد )
  2. در صورت عدم ثبت شرایط و قوانین و ایجاد اختلاف در زمینه های ذکر شده، مراتب به تیم داوری سایت خاص باش مارکت ارجاع داده می شود.
   1. حق داوری فروشگاه خاص باش مارکت 10000 تومان می باشد که از حساب فروشنده کسر می گردد.
   2. فروشنده و مشتری ملزم به پذیرش نتیجه ی داوری می باشند.
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...